''JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI” | Jedlina Zdrój
Jesteś na: Aktualności ''JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI”

Aktualności

''JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI”

''JESTEŚMY JUŻ UCZNIAMI”

opublikowano: 04.11.2019 30 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania na uczniów dzieci z klas pierwszych.
W obecności zaproszonych gości , dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. Janusza Korczaka Pani Katarzyny Lepis i wicedyrektor Pani Barbary Jakackiej, nauczycieli, rodziców, koleżanek i kolegów pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie.
 
Dyrektor szkoły dokonała ceremonii pasowania, dotykając ramienia każdego ucznia dużym ołówkiem, wypowiadając słowa :”Pasuję Cię na ucznia pierwszej klasy”.
 
Dzieci z klas pierwszych zaprezentowały swoje umiejętności w programie artystycznym, oklaskiwanym przez przybyłych gości. Uroczystość prowadzona była przez Samorząd Uczniowski, który w klimacie bajki przeprowadził kandydatów na ucznia przez wiele ciekawych zadań do wykonania.
 
Z okazji tej uroczystości wychowawcy klas wręczyli uczniom dyplomy. Koleżanki i koledzy z klas 0a, 0b, 2a i 2b obdarowali pierwszaków samodzielnie przygotowanymi prezentami. Na koniec uroczystości rodzice rozdali dzieciom kuferki ze słodyczami. Na zakończenie wykonano pamiątkowe zdjęcia klas.
 
Ta podniosła uroczystość pozostanie na długo w naszej pamięci.
Powrót
Oferta Inwestycyjna
Galeria
Kalendarz imprez