Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Aktualności

Aktywny weekend w Jedlinie-Zdroju

Opublikowano: 12.08.2021

Serdecznie zapraszamy na dwa ważne wydarzenia, które odbędą się w sobotę i niedzielę (14-15 sierpnia) na terenie naszej gminy.

W sobotę (14.08.) zapraszamy na wieczorne ognisko z zespołem Górska Roma na boisku w Kamieńsku. W taki sposób rozpoczynamy dwudniowy piknik rodzinny. Grillujemy od godziny. 18.00. A w niedzielę (15.08) impreza przeniesie się na plac zabaw w Kamieńsku, gdzie od godziny 15.00 przygotowaliśmy animacje dla dzieci.

 Na „III Motorajdową Pomoc dla Dorotki Nowak”, zapraszamy ww niedzielę (15.08) od godziny 12.00 na teren Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego „Active Jedlina” przy ul. Kłodzkiej. W programie imprezy każdy znajdzie coś dla siebie: przejazdy samochodami rajdowymi, animacje dla dzieci, grill, ciasta i muzyka, to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji. Najważniejszy jest jednak cel spotkania, czyli wsparcie rehabilitacji Dorotki Nowak, która urodziła się z rozszczepem kręgosłupa. Honorowy patronat nad imprezą objął Leszek Orpel – Burmistrz Miasta. Jesteśmy tam do 20,00

Serdecznie zapraszamy!

 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja